۱۳۹۱ مرداد ۲, دوشنبه

و اما واحدی - مطبوعات سبز، "ما خارج نشینان" و مردابی که رهنورد از آن حرف زد

واحدی پس از خداحافظی از کروبی در یک مصاحبه با روز آنلاین و یک نوشته، سوالاتی را از اصلاح طلبان نزدیک به خاتمی مطرح کرده.  

هیچ یک از این سوال های واحدی جدید نیستند. همه، مدت هاست که مطرح شده اند. متاسفانه نمایندگان و نزدیکان اصلاح طلبان بر خلاف موسوی، کروبی و رهنورد این سوال ها که در جامعه مطرحند را تا به حال جواب نداده اند. به نظرم موسوی و کروبی همواره تلاش می کردند تا به همه گروه های مردم نزدیک باشند. پس ابایی نداشتند که به سوال های فرشته قاضی  جواب دهند و پیام دادند که از انتقادات استقبال می کنند و "ما" به نقدمان ادامه دادیم.   

و اما واحدی:

من واحدی قبل از انتخابات را نمی شناسم و هیچ نوشته ای از او را قبل از انتخابات نخوانده ام. فرض را بر این می گذارم که همان طور که قابیل در جرس نوشته است (و البته لزومن دیدگاه جرس نیست)، واحدی با استفاده از نام کروبی "اعتبار و معروفیت کسب کرده" وبعد "به سمتی رفته که خارج نشینان بپسندند". البته فرض را هم بر این می گذارم که "ما" خارج نشینان از مریخ نیامده ایم و همفکرانی در ایران هم داریم، زیرا که با آن ها در ارتباط بوده و هستم و می دانم که تعدادشان خیلی هم کم نیست.

امیدوارم که اصلاح طلبان نزدیک به خاتمی و شخص آقای خاتمی که تا امروز ما و هم فکران ما را داخل آدم حساب نکرده اند سوالات آقای واحدی را جواب دهند. به این مساله فکر کنند که این سوال ها فقط از طرف یک شخص "فرصت طلب" پرسیده نمی شوند و اگر به این پرسش ها پاسخی منطقی داده نشود، مردم به آن شخص فرصت طلب اعتماد خواهند کرد و این به نفع آن ها نیست. 

Balatarin

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر