۱۳۹۰ خرداد ۴, چهارشنبه

چهارشنبه ساعت ۸ بامداد از ورزشگاه آزادی تهران، مراسم تشییع ناصر حجازی

جرس: شاخه جوانان جبهه مشارکت :  "جوانان این حزب اصلاح طلب با دعوت از تمام مردم شریف ایران به شرکت در مراسم تشییع پیکر این بزرگ مرد تاریخ ایران که چهارشنبه ساعت ۸ بامداد از ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود، اظهار امیدواری کرده است که حضور پرشمار مردم برگ تاییدی باشد"

گفتنی است بر اساس آخرین گزارش ها، مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم ناصر حجازی، روز چهارشنبه چهارم خرداد ماه، از ساعت هفت صبح در مقابل بیمارستان كسری تهران آغاز می‌شود و پس از آن پیكر مرحوم حجازی به ورزشگاه آزادی برده می شود تا ساعت هشت و نیم صبح، با بدرقه‌ آحاد جامعه، پیكر این اسطوره فوتبال ایران، به بهشت زهرا و قطعه نام‌آوران بهشت زهرا منتقل و خاکسپاری شود. 

زیرنوشته
وقت کم است، فکر کردم بد نباشد از اینجا هم این خبر را پخش کنم.

Balatarin

۲ نظر:

 1. سلام.
  با توجه به اینکه در ماه خرداد قرار داریم ، و این ماه ، خصوصا 22 خرداد زمان یاد آوری حماسه خرداد های پیشین است ، بر آن شدیم تا برای تاکید هرچه بیشتر این حماسه ، فضای رسانه ای را به رنگ این روز در آوریم لذا تصمیم بر طراحی" لوگوی 22 خرداد" مخصوص قرار دادن در گوشه وبلاگ ها گرفتیم.
  از شما دوستان خواهشمندیم که در صورت تمایل کد این لوگو را در وبلاگ خود قرار دهید.
  http://22khordad90.blogspot.com/

  پاسخحذف
 2. تشییع پیکر مهندس سحابی، صبح فردا چهارشنبه در لواسان
  او در سال ۱۳۸۷ به علت سال‌ها تلاش در عرصه مطبوعات برنده جایزه قلم طلایی از سوی انجمن آزادی مطبوعات ایران شد.

  چکیده :شنیده ها حاکی از آن است که نهادهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی، فشارهای زیادی را متوجه خانواده و همفکران مهندس سحابی کرده‌اند که مراسم تشییع وی در لواسان صورت...

  در پی درگذشت عزت الله سحابی، پیکر وی فردا از مقابل منزلش در لواسان تشییع می شود.
  به گزارش جرس، نیمه شب گذشته مهندس عزت الله سحابی در پی یک دوره بیماری در بیمارستان سجاد تهران در گذشت و پیکر او صبح امروز به خانواده وی تحویل داده شد.
  بر اساس خبر دریافتی، قرار است، فردا، صبح چهارشنبه، پیکر مرحوم سحابی از مقابل منزل وی در لواسان تهران تشییع شده و در گورستان همان منطقه به خاک سپرده شود .
  منزل مهندس سحابی در لواسان ، بلوار امام خمینی ، بعد از میدان گلن دووک ، خیابان پیام ، خیابان صحرای ناران ، کوچهٔ گلستان ، پلاک ۱۰ واقع شده است.
  شنیده ها حاکی از آن است که نهادهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی، فشارهای زیادی را متوجه خانواده و همفکران مهندس سحابی کرده‌اند که مراسم تشییع وی در لواسان صورت گیرد.
  در دو هفته ی اخیر که وضع جسمی مهندس سحابی بدتر شد، فشارهای امنیتی و اطلاعاتی برای برگزاری «بی مشکل» مراسم تشییع و تدفین مهندس سحابی، شدت یافت.

  پاسخحذف