۱۳۸۹ شهریور ۴, پنجشنبه

اسکناس نویسی در آستانه روز قدس

اسکناس نویسی هم کم هزینه است، هم موثر.

فکر کنید روی اکثر اسکناس هایی که به دستتان می رسد شعارهای سبز نوشته شده باشد. حتمن باعث خواهد شد که روحیه تان بهتر شود.از طرفی دیگر این پیام نیز به شما می رسد که "ما بی شماریم" و "ما همه با هم هستیم". پس شما هم می توانید این پیام را به دیگران برسانید و به آن ها روحیه بدهید.

روز قدس نزدیک است. روزی که می تواند برای آینده ی ایران سرنوشت ساز باشد. اختلاف در درون حکومت به نظر می رسد به حد اکثر رسیده باشد[1]. بعید می دانم که این اختلاف ها از این بیشتر شود. به همین دلیل روز قدس می تواند به یک روز تاریخ ساز تبدیل شود. فکر می کنم اسکناس نویسی از کم هزینه ترین کارهایی باشد که می توان برای این روز انجام داد.

زیرنویس:

1. اختلافات بین مجلس و دولت، بین نمایندگان اصول گراو اختلافات درون سپاه، هیچ کدام  با این واضحیت کنونی از سوی سران آن ها در محافل عمومی به زبان نمی آمدند. 

Balatarin

۱۳۸۹ شهریور ۲, سه‌شنبه

گناه کبیره

خامنه ای در دیدار "با جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی":
"مبادا کسی تصور کند که رهبری برخلاف آنچه به عنوان نظر رسمی مطرح می کند، مواضع دیگری دارد که به برخی خواص می گوید چرا که این تصور مطلقاً درست نیست و اگر کسی چنین نسبتی بدهد گناه کبیره کرده است."
 در این رابطه:

Balatarin

۱۳۸۹ مرداد ۲۸, پنجشنبه

ظرف های کثیف

آشپزخانه پر بود ار ظرف های شسته نشده. هم خانگی ها گفتند که ظرف آن ها نیست! ظرف های من هم که نبودند! با خودم فکر می کنم، لابد این هم یک نشانه ی دیگر ظهور است.

Balatarin

کروبی در راهپیمایی روز قدس شرکت می کند

خیلی از فعالین جنبش از آماده شدن برای روز قدس سخن می گویند. کروبی هم در یک گفت وگو با خبرنگاران سبز اعلام کرد که در این راهپیمایی شرکت کرده و از مردم خواست در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

شعار پارسال حتمن یادتون هست:
"نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران"
مرگ هم بر دیکتاتور و دوستاش.

Balatarin

۱۳۸۹ مرداد ۲۶, سه‌شنبه

گفت و گوی صریح روز با رهبر حزب کومله

[...]

همبستگی گسترده­ای که همه در مورد اعدام پنج نفر در اردیبهشت ماه نشان دادند و پوشش رسانه­ای گسترده اعتصاب عمومی موفقیت­آمیز کردستان از عوامل شکستن این بدگمانی­ها بود. اعتصاب عمومی موفق اخیر کردستان که با اعلام حمایت بسیاری از نیروهای سیاسی و اجتماعی و شخصیتها همراه بود، این احساس را در بین کردها به وجود اورد که امکان ایجاد شرایطی هست که در آن کردها منزوی نبوده و تمام مردم ایران از خواسته های بر حق کردستان دفاع کنند. این به نظر من سیگنال بسیار لازمی بود که برای مردم کردستان فرستاده شد.

[...]

Balatarin