۱۳۸۹ آبان ۲۲, شنبه

لیلا اوتادی بازیگری در نقش ندا را تکذیب کرده

آیا تله ی پخش شایعه های رسانه های دولتی به نتیجه رسیدند؟ آیا خیلی ها یادشان رفته که فارس نیوز و رجانیوز خبرهایِ دروغین پخش می کنند؟ 
"هرگز بنا ندارم در این نوشته کسانی که در این دو روز انگشت اتهام شان به سمت لیلا اوتادی نشانه رفته است را نقد کنم، چون فکر می کنم، آنها کار خودشان را انجام داده اند. مادرِ ندا کار خودش را انجام داده است، لیلا اوتادی کار خودش را انجام داده است و فعلا بازی در نقش ندا را تکذیب کرده است
و از سوی دیگر خبرگزاری فارس ارگان سپاه نیز کار خودش را انجام داده است، یعنی ضمن انتشار خبر تکذیب از سوی لیلا اوتادی، اینبار نام هانیه توسلی را به میدان  انداخته است تا به زعمِ خویش موجِ خشم سبزها را متوجه هنرمندِ دیگری کند."
نمی دانم لیلا اوتادی این نقش را بازی کرده یا نه. فقط می دانم اگر واقعن این خیر شایعه ای بیش نباشد، آن هایی که این خبر را بدون دقت و پس از خواندن در وب سایت هایی بدون اعتبار پخش کردند و به این شایعه، اعتبار دادند کار حکومت کودتا را آسان کرده اند. هدفم حمله به ایشان نیست. ما همه اشتباه می کنیم. خواهشم این است که در پخش خبر بیشتر دقت کنیم و کمتر عجولانه اتهام بزنیم تا به ررهتی ابزار فارس و رجانیوز نشویم.

Balatarin

۱ نظر:

  1. سلام این دولت برایه همه چی‌ پول دارند ولی‌ نه برای یارانه‌ها . هی‌ میگن نیروی هسته‌ای تو نگو ما باید از حالا به بعد هسته بخوریم چون از خورشت الو فقط هستش گیرمون میاد. ما نیروی هسته‌ای می‌خواهیم بزنیم تو سرمون. نه قدرت خرید داریم نه میتونیم از حالا با بعد جایی برویم چون اقایون بنزین را حسابی‌ بالا بردند. آقای احمدینژاد حق نفت ما که گفتی‌ سر سفره هر خانواده ایرانی‌ میاری کو؟ همه رو دادید به عربهای سنی تو غزه بخورند تا عکستون رو همهجای فلسطین بزنند. نه نیروی اتممیت رو می‌خواهیم نه کمکت به غزه. یادت نره که همین ما بسیجیهایی که همه یارانه‌ها رو ازشون بریدی ما باعث شدیم که جنابعالی هنوز رئیس جمهور باشید.

    پاسخحذف