۱۳۸۹ آبان ۲, یکشنبه

کودک آزارِ استخر تهران، مسئولان کشور و تلویزیون "دشمن"

خیلی وقت ها از خودم می پرسم، آیا خواهران و برادران ارزشی، بسیجی و حکومتی برنامه های تلویزیونی - رادیویی "دشمنان خود" را گوش می دهند یا نگاه می کنند؟ به خصوص وقتی که مجریان بی بی سی و صدای آمریکا این افراد را مورد خطاب قرار می دهند این سوال حتمن به ذهن ما میرسد. البته در این که اطلاعاتی ها این نوع برنامه را با دقت نگاه می کنند، مثلمن شکی نیست.

هفته یِ پیش پارازیت ( صدای آمریکا) ویدییویی رو پخش کرد که یک کودک آزار را در استخری در تهران را نشان می داد. بعد هم رجانیوز خبر اخراجِ این مربی را داد . به این قسمت از مصاحبه رجانیوزدر این مورد توجه کنید:

*مگر آوردن دوربین فیملبرداری و گوشی موبایل به داخل استخر ممنوع نیست؟
- چرا ممنوع است.

* پس چطور از حمیدرضا ابراهیمی فیلمبرداری کرده اند؟
- گویا شخص مورد نظر دوربین خود را مخفیانه به استخر آورده است، البته فرد که فیلمبرداری کرده را شناسایی کرده ایم و قرار است با او نیز برخورد کنیم.

* چرا برخورد؟
- اول اینکه آوردن گوشی موبایل یا دوربین فیلمبرداری به استخر غیر قانونی بوده و شخص مورد نظر نباید این کار را انجام می داد. در وهله دوم باید ببینیم که چرا به جای این فیلم را به دست مسوولان بدهد تصاویر مربوطه را در سایت های غیر مجاز قرار داده که تلویزیون های خارجی از آن استفاده کنند.

* فکر می کنید چرا تصاویر را به سایت غیر مجاز و تلویزیون های خارجی داده است؟
- این موضوع دیگر درتخصص من نیست و بهتر هم است که وارد این بحث نشوم. وظیفه ما از لحاظ ورزشی و ارزشی برخورد با مربی متخلف بوده که این کار را کرده ایم و حالا باید دید که مسوولان چه واکنشی در این خصوص نشان می دهند.

Balatarin

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر